fbpx

Semestr zimowy

Szkoły Tropicieli w Zamku Golubskim, Loiphos

Echo Nietoperza

W terminie ferii zimowych woj. kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego oraz podlaskiego i warmińsko-mazurskiego, a także dla dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego, zachodniopomorskiego.

Eliksir „Videre-scire” został przygotowany, a ci którzy poddali się jego zadaniu ujrzeli drzwi do ukrytego eliksarium. A tam nowe, cenne przepisy, receptury i zapiski. Pytanie mam jedno, jak „złapać” i przechowywać echo nietoperza. Pewnie potrzebne jest do tego coś, o czym nie wiem. Wiem, że chcesz spróbować zmierzyć się z tą zagadką.

Ważne informacje

Terminy, cennik, transport

Termin

20.01.2019 - 26.01.2019

Cena

Od 1400 zł

Wycieczka fakultatywna

Toruń - Żywe Muzeum Piernika

Transport zorganizowany

I termin (20.01 - 26.01.2019): Poznań, Warszawa, Katowice, Olsztyn
II termin (27.01 - 02.02.2019): Wrocław, Warszawa, Szczecin, Olsztyn

Ekwipunek Tropiciela

Uczestnik otrzymuje w pakiecie:

  • tunikę tropiciela szytą na miarę
  • koszulkę z kolorowym nadrukiem
  • drewnianą strzałę
  • herb bractwa Szkoły Tropicieli
  • świadectwo ukończenia Szkoły Tropicieli

Zakwaterowanie i wyżywienie

Zamek Golubski położony jest w powiecie golubsko-dobrzyńskim, woj. kujawsko-pomorskie. Zabytkowy obiekt klasy turystycznej. Uczestnicy mieszkają w głównej bryle zamku w pokojach 2-6 osobowych. Pokoje wyposażone są w łóżka (w tym łóżka turystyczne tzw. „dostawki”) oraz w stylizowane łóżka piętrowe, szafę lub mniejsze szafki na ubrania, stolik, krzesełko, gniazdko elektryczne. Łazienki znajdują się w każdym pokoju. Pokoje nie są standaryzowane, stąd występują różnice w wielkości pokoi, stylizacji wnętrza, jasności. O miejscu zakwaterowania decyduje kierownik wypoczynku.

W każdym osobodniu uczestnik otrzymuje 3 główne posiłki tj. śniadanie, obiad (2 dania), kolację. Do obiadu podawany jest dodatkowo deser. Podczas posiłków podawane są napoje zimne lub ciepłe.

I turnus (20.01 - 26.01.2019)
30%

Aktualny

stan zajętych miejsc

wykres przedstawia przybliżoną ilość zarezerwowanych miejsc w danym terminie wyrażoną w %. Stan jest aktualizowany raz w ciągu dnia.

Do semestru zimowego pozostało...

2019/01/20 12:00:00

Brak wolnych miejsc?! Sprawdź